Vstavaná skriňa na mieru

Vstavaná skriňa priamo od výrobcu za veľkoobchdné ceny

Čo si predstavujeme pod pojmom vstavaná skriňa?
Multifunkčný úložný priestor s vysokou estetickou hodnotou a praktickým prispôsobením sa individuálnym nárokom užívateľa. Aj takto by sme mohli vyjadriť podstatu vstavanej skrine. Vstavaná skriňa teda môže slúžiť ako úložný priestor na všetko, čo potrebujeme v domácnosti uskladniť a ukladať. Najbežnejším využitím sú šatníkové skrine. Teda tie, ktoré slúžia na ukladanie šiat, oblečenia, na vešanie košieľ, kabátov alebo na ukladanie topánok. Často sa stretávame s využitím skríň na ukladanie potravín, predmetov na údržbu bytu, náradia alebo hračiek. Vyrábame aj skrine do pracovní, detských či obývacích izieb.Nech už plánujete ukladať do skrine čokoľvek, radi zdôrazníme, že práve vaše predstavy sú silnou stránkou našej ponuky. Vnímame vaše individuálne požiadavky a s maximálnou prioritou ich zapracovávame do návrhov. Vždy hľadáme optimálne riešenie, pričom zohľadňujeme praktickosť používania, cenové preferencie, a v neposlednom rade dizajn a estetickú stránku nábytku.

Vstavané skrine z pohľadu dizajnu a dotvorenia našich interiérov prekonali za posledné roky veľký vývoj. To, čo bol kedysi pre skrine hendikep, je dnes ich prednosťou. Použitím najrôznejších povrchov môžete skriňu zjednotiť s celkovým ladením interiéru a vytvoriť jeden harmonický celok. Alebo naopak - na tento kus nábytku upozorniť tak, aby svojím vzhľadom a jedinečnosťou dominoval celému priestoru. Týchto zásad navrhovania sme si vedomí a naši poradcovia, sa orientuje aj v dizajnových trendoch. Neodmysliteľnou súčasťou našej práce je ponúkať vám pestrú paletu materiálov a povrchov. V tomto ohľade sme vždy niekoľko krokov popredu a neustále prinášame novinky a inovácie aj v tejto oblasti.

Vstavané skrine sa často spájajú s predstavou skrine s posuvnými dverami. Áno, je to najčastejšie riešenie, ale zďaleka nie jediné. Každý úložný priestor vytvorený na základe vašich ergonomických požiadaviek, ktorý je prispôsobený typológii interiéru a je s ním spojený, môžeme označiť ako vstavaná skriňa. V našom portfóliu si bez obmedzenia môže každý vybrať, akým spôsobom chce svoje veci sprístupniť.

Na trhu je množstvo solitérnych výrobkov, takzvaných klasických (hotových) skríň. Avšak po zvážení všetkých racionálnych dôvodov sa hodnotenia obracajú v prospech vstavaných skríň. Pretože každá vstavaná skriňa je originálnym dielom. Nestane sa vám, že takú istú skriňu bude mať aj váš sused. Neobmedzujete sa len na základné vybavenie vnútra skrine. Každá polička, výška a dosah vešania, hĺbka zásuvky, sú prispôsobené vašim potrebám. Skriňa je presne zabudovaná do vášho priestoru. Nevznikajú teda žiadne medzery po bokoch skrine, alebo nad skriňou, kde by len sadal prach. Maximálne sa využíva celý úložný priestor a cena takisto hovorí v prospech vstavanej skrine. Keďže je vstavaná skriňa konštrukčne spojená s interiérom, nepotrebuje napríklad zadnú stenu, stropnú dosku a niekedy ani bočnice. V prípade našej ponuky sú tieto cenové úľavy premietnuté do vysokého nadštandardu ostatných prvkov, ku ktorým patrí výsuvné kovanie s doživotnou zárukou, vysoko kvalitné strojové opracovanie a lepenie hrán pod vysokým tlakom. Také sú naše skrine. Vyrobené s citom a zodpovednosťou. Skrine, pod ktoré sa ako autori radi podpíšeme. Takže? Nie je skriňa ako skriňa.

Naše benefity

  • Expedícia do 14 dní >

    Vašu objednávku na vstavanú skriňu vyexpedujeme do 14 pracovných dní.
  • Doprava a montáž v cene >

    Vašu vstavanú skriňu Vám radi dovezieme a zmontujeme.
  • Akcie a zľavy >

    Využite aktuálnu zľavu na vstavanú skriňu a vytvorte si cenovú ponuku. Vstavanú skriňu si môžete následne objednať a nechať doviesť
  • 1

Kontakt

Dk-design s.r.o.
Magurská 23
080 01 Prešov
Mob.: 0907 956 333
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.