Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky

Článok 1.Všeobecné ustanovenia
Všeobecné obchodné podmienky stanovujú práva a povinnosti zmluvných strán vyplývajúce zo zmluvy o dielo uzatvorenej medzi predávajúcim, ktorým je firma:
Dk-design s.r.o. so sídlom Magurská 23
080 01 Prešov
IČO:36 514 209
IČ DPH:SK2022140593
zapísaná v obchodnom registri okresného súdu PO, oddiel: Sro vložka 17127/P
číslo účtu IBAN:SK92 1100 0000 0029 4601 7179
(ďalej len "predávajúci") a objednávajúcim.
Predmetom je kúpa a predaj tovaru a služieb prostredníctvom internetovej stránky lacne-skrine.sk
Zmluvné strany sa zaväzujú, že objednávajúci zaslaním objednávky predávajúcemu potvrdzuje svoj súhlas so všeobecnými podmienkami. Tieto všeobecné obchodné podmienky sa budú vzťahovať na všetky zmluvy o dielo, uzavreté na internetovej stránke lacne-skrine.sk, prevádzkované predávajúcim, na základe ktorej predávajúci dodá tovar, ktorý prezentuje na predmetnej internetovej stránke (ďalej len " zmluva o dielo") a na všetky vzťahy medzi predávajúcim a objednávajúcim, vzniknuté pri uzatváraní zmluvy o dielo a reklamácii tovaru.

Článok 2.Ochrana osobných údajov
Všetky osobné údaje, chránené podľa platných predpisov, budú použité iba k plneniu zmluvy s objednávajúcim a nebudú zverejnené ani poskytnuté tretej osobe. Pred vytvorením objednávky si prosím pozorne prečítajte Informácie o spracovaní osobných údajov .
Predavajuci nepriamo zhromažďujete svoje údaje prostredníctvom súborov cookie. Prečítajte si naše pravidlá cookies, ktoré boli vytvorené s cieľom lepšie pochopiť túto technológiu a ako ju používame na našich webových stránkach a na našich službách, aplikáciách a nástrojoch.

Článok 3. Reklamácie
Záručné podmienky na dodaný tovar sa riadia reklamačným poriadkom predávajúceho a platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Faktúra slúži zároveň ako záručný list.

Článok 4. Objednávanie
Objednávajúcemu bude dodaný tovar a služby za vopred dohodnutú cenu. Ak ide o tovar na objednávku, alebo tovar, ktorý nedržíme skladom, predávajúci objednávajúcemu vopred oznámi cenu a termín dodania tovaru. Každá objednávka bude potvrdená e-mailom. Objednávku tovaru je možné zrealizovať formou elektronic kého obchodu, na internetovej stránke lacne-skrine.sk . Zmeny v objednávke, prípadne jej zrušenie je možné z výrobných dôvodov prijať najneskôr následujúci pracovný deň (do 10. hodiny) po potvrdení objednávky.

Článok 5. Dodacia lehota
Dodacia lehota na vstavané skrine na mieru je 7 - 14 pracovných dní od potvrdenia objednávky objednávajúcim ak nie je dohodnuté inak. V ojedinelých prípadoch si predávajúci vyhradzuje právo na predĺženie dodacej lehoty. Každá zmena sa objednávajúcemu vopred oznámi.

Článok 6. Platobné podmienky
Pri prevzatí objednaného tovaru - vstavaných skríň, DTD dosiek sa objednávajúci zaväzuje uhradiť celkovú cenu objednávky hotovostnou platbou u predávajúceho alebo na mieste prevzatia tovaru. Tovar je majetkom predávajúceho do kompletného vyplatenia celkovej sumy objednávky.

Článok 7. Záverečné ustanovenia
Všetky ďalšie práva a povinnosti, pokiaľ nie sú uvedené vo Všeobecných obchodných podmienkach, sa riadia v súlade s ustanoveniami Obchodného zákonníka.

Naše benefity

  • Expedícia do 14 dní >

    Vašu objednávku na vstavanú skriňu vyexpedujeme do 14 pracovných dní.
  • Doprava a montáž v cene >

    Vašu vstavanú skriňu Vám radi dovezieme a zmontujeme.
  • Akcie a zľavy >

    Využite aktuálnu zľavu na vstavanú skriňu a vytvorte si cenovú ponuku. Vstavanú skriňu si môžete následne objednať a nechať doviesť
  • 1

Kontakt

Dk-design s.r.o.
Magurská 23
080 01 Prešov
Mob.: 0907 956 333
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.